Lista stron

 • Ilustracja do artykułu moj-prad-program-dotacji-do-fotowoltaiki-1020x450.jpg

  Program "Mój prąd"

  Dofinansowanie w formie dotacji do 50% kosztów kwalifikowanych mikroinstalacji wchodzącej w skład przedsięwzięcia w wysokości do 5 tys. zł .

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu powietrze.jpg

  Program "Czyste powietrze"

  Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych, lub wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego, albo osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego. Dotacje i pożyczki będą udzielane za pośrednictwem szesnastu Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW).

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu program.jpg

  Wsparcie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich

  Instytucją Zarządzającą PROW 2014-2020 w Polsce jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, natomiast instytucjami wdrażającymi są: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, - Urzędy Marszałkowskie, Agencja Rynku Rolnego

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu images.jpg

  Wartość projektów unijnych w Gminie Zabłudów

  Jak podaje EroPAP News Gmina Zabłudów znalazła się na 130 miejscu wśród 2478 gmin w Polsce w rankingu wykorzystania środków unijnych na realizowane projekty.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu logotypy_oze-1024x1024.jpg

  Dofinansowanie do instalacji realizowanych z wykorzystaniem OZE

  W kwietniu 2019 roku Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego planuje ogłosić nabór wniosków na dofinansowanie inwestycji z zakresu budowy nowych lub zwiększenia mocy jednostek wytwarzania energii elektrycznej i ciepła z OZE (biomasy, biogazu, energii wiatru, słońca, wody oraz Ziemi) wraz z podłączeniem do sieci dystrybucyjnej / przesyłowej (na własne potrzeby) w ramach Osi priorytetowej V Gospodarka niskoemisyjna, Działania 5.1 Energetyka oparta na odnawialnych źródłach energii w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

  Czytaj więcej
Powrót na początek strony