Program czyste powietrze

Zaproszenie na webinarium dla sołtysów organizowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Ilustracja do artykułu logo programu Czyste powietrze.png

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku serdecznie zaprasza na webinarium (spotkanie on-line) na temat rządowego Programu Czyste Powietrze,
dzięki któremu Mieszkańcy mogą uzyskać dofinansowanie do wymiany źródeł ciepła w domach jednorodzinnych i termomodernizacji budynków.

Spotkanie jest skierowane do Sołtysów wsi położonych na terenie województwa podlaskiego. Webinarium poprowadzą wykwalifikowani Doradcy energetyczni.

W trakcie spotkania omówione zostaną m.in. zasady Programu, proces składania wniosków. Przewidziany będzie także czas na zadawanie pytań.

Bardzo liczymy na Państwa pomoc w  promocji i wdrażaniu Programu Czyste Powietrze.

Prosimy o przekazanie tego zaproszenia sołtysom działającym na obszarze podległej Państwu jednostki samorządu terytorialnego.

Szczegółowe informacje


Termin:15 kwietnia 2021 r. w godz. 10.00-11.00 w formie zdalnej z użyciem platformy Microsoft Teams.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 13 kwietnia 2021 rokuna adres: doradztwo@wfosigw.bialystok.pl <mailto:doradztwo@wfosigw.bialystok.pl>.

W treści należy podać: imię, nazwisko, nazwę wsi i gminy, w której znajduje się sołectwo oraz adres mailowy do korespondencji.

Dzień przed szkoleniem, na podany przez Państwa adres e-mail, zostanie wysłany link do szkolenia. Po zalogowaniu będzie możliwy udział on-line.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Liczba miejsc (ze względu na ograniczenia techniczne platformy Microsoft Teams) jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).*

--

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska

i Gospodarki Wodnej w Białymstoku

ul. Św. Rocha 5, 15-879 Białystok

tel. (85) 875 81 71, fax (85) 875 81 80

e-mail: jmiluska@wfosigw.bialystok.pl <jmiluska@wfosigw.bialystok.pl>

Imieniny

pt, 17 września 2021, imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna
Powrót na początek strony