Rozkład jazdy autobusów

Przewozy pasażerskie na zlecenie gminy Zabłudów realizuje firma PKS NOVA.
Pod rozkładami autobusów szkolnych, w formie plików do pobrania zamieszczono rozkłady regularnych kursów autobusów.

Informacja o dojazdach do szkół na terenie gm. Zabłudów

linia komunikacyjna nr 3:

Białostoczek – Protasy – Borowiki – Rafałówka – Zacisze – Zajezierce – Kamionka – Rafałówka – Kucharówka – Zagruszany – Zwierki – Łubniki – Protasy – Kuriany – Białostoczek – Halickie – Skrybicze – Białostoczek;

06:45

Białostoczek

06:48

Protasy

06:51

Borowiki

06:54

Rafałówka

06:57

Zacisze

07:00

Zajezierce

07:03

Kamionka

07:08

Rafałówka

07:16

Kucharówka

07:25

Protasy

07:29

Kuriany

07:31

Białostoczek

07:43

Halickie

07:45

Skrybicze

07:50

Białostoczek

linia komunikacyjna nr 1:

Zabłudów – Tatarowce – Bobrowa – Płoskie – Kamionka – Zacisze – Dobrzyniówka – Rafałówka – Folwarki Małe – Zabłudów

890/0 854/0 852/0 851/0     :Kurs:    
S S S S     :Oznaczenie kursu:    
M  R M  R M  R M  R     :Ozn. rodzaju usług i pojazdu:    
        Pr.techn. Nr Przystanek   Pr.techn.
  15:15 13:40     1 Zabłudów L01/P02  DW p 24,0
  15:17 13:42 06:25 32,0 2 Zabłudów Rynek II L2407B/2,Zabłudów Rynek I P 2407 B/1 - DP   50,4
  15:21 13:46 06:30 56,0 3 Folwarki Małe  I/Folwarki Małe L19/P20 1469B   62,4
16:03 15:24 13:49 06:33 62,4 4 Rafałówka I/Rafałówka II L1/P2 1471 B   72,0
   |  15:26 13:51 06:37 72,0 5 Dobrzyniówka 1469 B L9/P10   16,0
16:10    |     |     <  16,0 6 Kamionka 1471B L7/P8 DP   53,3
16:17 15:30 13:55    <  53,3 7 Zacisze 106853B L4/P5 DG   48,0
  15:33 13:59 06:41 48,0 8 Kamionka 1471B L7/P8 DP   40,0
  15:36 14:03 06:46 40,0 9 Płoskie 106853B L 10/P 11 DG   58,9
  15:41 14:08    |  58,9 10 Bobrowa L1/P2 1472B DP   41,1
  15:45 14:11 06:52 36,0 11 Tatarowce 1472B L/P DP o  

linia komunikacyjna nr 2:

Zabłudów – Pasynki – Józefowo – Zagruszany – Zwierki – Kucharówka – Zabłudów;

858/0 857/0 856/0       :Kurs:    
S S S       :Oznaczenie kursu:    
M  R M  R M  R       :Ozn. rodzaju usług i pojazdu:    
      Pr.techn.   Nr Przystanek   Pr.techn.
15:15 13:40     o 1 Zabłudów L01/P02  DW p 24,0
15:17 13:42 07:05 32,0   2 Zabłudów Rynek II L2407B/2,Zabłudów Rynek I P 2407 B/1 - DP   48,0
15:21 13:46 07:09 54,9   3 Kowalowce Kolonia 106857 B L/P   160,0
15:26 13:51 07:14 53,3   4 Żuki 1488B L/P   13,3
15:28 13:53 07:19 40,0   5 Pasynki 1489 B   55,2
15:31 13:56 07:22 55,2   6 Józefowo 1496 B   41,1
15:35 14:00 07:26 41,1   7 Zagruszany wieś 1489B L/P   12,0
15:37 14:02 07:28 12,0   8 Zagruszany L49/P52 - DK   45,0
15:41 14:06 07:33 45,0   9 Zwierki L47/P50 - DK   48,0
15:45 14:10 07:37 48,0   10 Kucharówka L51/P54 - DK   70,0
15:49 14:14 07:41 42,0   11 Zabłudów Rynek II L2407B/2,Zabłudów Rynek I P 2407 B/1 - DP   20,0
15:51 14:16 07:43 15,0 p 12 Zabłudów L01/P02  DW o  

linia komunikacyjna nr 4:

Zabłudów – Gnieciuki – Sieśki – Aleksicze – Ostrówki – Dawidowicze – Pawły – Ciełuszki – Kaniuki - Ryboły – Ryboły RSP – Laszki – Koźliki – Zabłudów;

869/0 868/0 867/0         :Kurs:    
S S S         :Oznaczenie kursu:    
M  R M  R M  R         :Ozn. rodzaju usług i pojazdu:    
      km Pr.techn.   Nr Przystanek   Pr.techn.
15:15 13:40 06:30 0,0   o 1 Zabłudów L01/P02  DW p 24,0
15:17 13:42 06:32 0,8 32,0   2  Zabłudów Rynek II L2407B/2, Zabłudów Rynek I P 2407 B/1 - DP   44,0
15:24 13:45 06:39 3,0 52,8   3 Gnieciuki 1477B L3/P4   48,0
15:28 13:49 06:43 5,0 34,3   4 Sieśki 1477B L7/P8   40,0
15:30 13:51 06:45 6,0 40,0   5 Aleksicze 1477B -L9/P10   40,8
15:33 13:53 06:48 7,7 68,0   6 Ostrówki L2/P1 DG 106866B   50,7
15:38 13:58 06:53 11,5 50,7   7 Dawidowicze 106866 PB/5-LB/6   37,7
15:43 14:02 06:58 13,7 29,3   8 Pawły 1480B P2   54,5
15:50 14:08 07:05 18,7 46,2   9 Ciełuszki 1481B L3/P4   53,3
15:55 14:13 07:10 22,7 53,3   10 Kaniuki 1482B L1   57,8
16:01 14:19 07:16 28,0 57,8   11 Ryboły/ RSP L69/P72 - DK   60,0
16:04 14:21 07:19 29,5 60,0   12 Ryboły L67/P70 - DK   40,0
16:09 14:26 07:24 32,5 40,0   13 Laszki 106878 PB/1-LB/2   160,0
16:16 14:31 07:31 36,5 53,3   14 Koźliki tartak P4/1   40,0
16:19 14:33 07:34 37,5 24,0   15 Koźliki   45,8
16:25 14:39 07:40 41,7 45,8   16  Zabłudów Rynek II L2407B/2, Zabłudów Rynek I P 2407 B/1 - DP   32,0
16:27 14:41 07:42 42,2 15,0 p 17 Zabłudów L01/P02  DW o  

linia komunikacyjna nr 5:

Zabłudów – Krynickie – Rzepniki – Nowosady – Żuki – Kowalowce – Zabłudów;

872/0 871/0 870/0         :Kurs:    
S S S         :Oznaczenie kursu:    
M  R M  R M  R         :Ozn. rodzaju usług i pojazdu:    
      km Pr.techn.   Nr Przystanek   Pr.techn.
15:15 13:40   0,0   o 1 Zabłudów L01/P02  DW p 24,0
15:17 13:42 07:10 0,8 32,0   2 Zabłudów Rynek II L2407B/2, Zabłudów Rynek I P 2407 B/1 - DP   37,2
15:22 13:47 07:14 3,9 41,3   3 Kowalowce kolonia 106857B L/P   42,9
15:25 13:50 07:17 6,4 60,0   4 ŻUKI 1488B L/P   40,0
15:29 13:54 07:21 7,4 17,1   5 Nowosady koło Klewinowa   56,5
15:38 14:03 07:30 15,4 56,5   6 Rzepniki 1484B L23/P24   54,9
15:42 14:07 07:34 18,6 54,9   7 Krynickie wieś I/Krynickie wieś II L3/P4 1484B DP   32,0
15:44 14:09 07:36 19,4 32,0   8 Koźliki/kolonia Krynickie L63/P66 - DK   57,6
15:52 14:17 07:44 26,6 57,6   9  Zabłudów Rynek II L2407B/2, Zabłudów Rynek I P 2407 B/1 - DP   32,0
15:54 14:19 07:46 27,4 24,0 p 10 Zabłudów L01/P02  DW o  


linia komunikacyjna nr 6:

Zabłudów – Kołpaki – Małynka – Żywkowo – Olszanka – Ochremowicze – Zabłudów;

875/0 874/0 873/0         :Kurs:    
S S S         :Oznaczenie kursu:    
M  R M  R M  R         :Ozn. rodzaju usług i pojazdu:    
      km Pr.techn.   Nr Przystanek   Pr.techn.
15:15 13:40 07:10 0,0   o 1 Zabłudów L01/P02  DW p 24,0
15:17 13:42 07:12 0,8 32,0   2 Zabłudów Rynek II L2407B/2, Zabłudów Rynek I P 2407 B/1 - DP   55,3
15:26 13:51 07:21 9,1 58,6   3 Kołpaki I 106872B L B/2-P B/1   40,8
15:29 13:54 07:24 10,8 40,8   4 Małynka 1466B   49,8
15:36 14:01 07:31 16,2 49,8   5 Żywkowo 106882B L -B/1   54,5
15:42 14:07 07:37 21,2 54,5   6 Olszanka 9 L1 106880B DG   40,8
15:45 14:10 07:40 22,9 40,8   7 Ochremowicze 685 L05/P06   51,7
15:52 14:17 07:47 28,5 48,0 p 8 Zabłudów L01/P02  DW o  

linia komunikacyjna nr 7:

Zabłudów – Krasne – Dobrzyniówka – Folwarki Małe – Folwarki Wielkie – Folwarki Tylwickie – Zabłudów.

876/0         :Kurs:    
S         :Oznaczenie kursu:    
M  R         :Ozn. rodzaju usług i pojazdu:    
  km Pr.techn.   Nr Przystanek   Pr.techn.
07:10 0,0   o 1 Zabłudów L01/P02  DW p 24,0
   |  | 32,0   2 Zabłudów Rynek II L2407B/2, Zabłudów Rynek I P 2407 B/1 - DP   45,0
07:15 3,8 51,4   3 Krasne Dom Dziecka 1470B L3/P4   40,0
07:20 6,8 40,0   4 Dobrzyniówka 1469 B L9/P10   44,6
07:24 9,4 44,6   5 Folwarki Małe I/Folwarki Małe L19/P20 1469B   64,0
07:26 11,0 64,0   6 Folwarki Wielkie 1469B L15/P16   41,1
07:30 13,4 41,1   7 Folwarki Tylwickie 1469B L17/P18   57,6
07:38 20,6 57,6   8 Zabłudów L01/P02  DW   32,0
07:40 21,4 24,0 p 9  Zabłudów Rynek II L2407B/2, Zabłudów Rynek I P 2407 B/1 - DP o  

 

 


 

Powrót na początek strony