Lista stron

 • Ilustracja do artykułu remont przedszkola dyrektor.jpg

  Rozbudowa przedszkola w Zabłudowie

  Już za rok dzieci uczęszczające do zabłudowskiego przedszkola rozpoczną zajęcia w przebudowanym i rozbudowanym budynku. Zabłudowska placówka będzie mogła przyjąć o 50 dzieci więcej niż obecnie.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu 100_2655.JPG

  Przedszkole dobre na start - projekt dla dzieci i rodziców

  Działania w ramach projektu przeznaczone będą dla dzieci w wieku przedszkolnym uczęszczających do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabłudowie. Dla rodziców dzieci przedszkolnych będą organizowane warsztaty: ,,Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły” – mające na celu poszerzenie wiedzy w zakresie wczesnej edukacji przedszkolnej

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu fundusz sprawiedliwości.png

  Wsparcie na zakup wyposażenia i urządzeń dla jednostek OSP

  Gmina Zabłudów dzięki otrzymanemu dofinansowaniu doposaży 4 jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych: Zabłudów, Ryboły, Rafałówka i Folwarki Wielkie.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu plac zabaw.jpg

  Plac zabaw przy przedszkolu

  Rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola w Zabłudowie informujemy, że w związku z rozpoczętą rozbudową i przebudową przedszkola samorządowego, plac zabaw zostanie przeniesiony w bezpieczne miejsce, nie kolidujące z budową. Nowy plac zabaw zostanie wykonany na podłożu z płyt syntetycznych i zyska dodatkowe nowe elementy wyposażenia. Czasowo na okres trwających robót budowlanych zostanie wyznaczony ciąg komunikacyjny do placu zabaw nie zagrażający użytkownikom oraz realizacji całego zamierzenia inwestycyjnego.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu 0x0 (3).jpg

  Przedszkole dobre na start

  Burmistrz Zabłudowa podpisał umowę na tzw. część miękką w ramach której przewidywane są zajęcia różnego rodzaju dla naszych milusińskich jak również programy podnoszące kwalifikacje skierowane do nauczycieli oraz zajęcia dla rodziców

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu umowaprzedszkole.jpg

  Umowy na dofinansowanie przebudowy przedszkola

  Gmina Zabłudów, dzięki dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego w wysokości 2,1 mln, zł rozbuduje i przebuduje przedszkole w Zabłudowie, przez co przygotuje 50 dodatkowych miejsc w tej placówce.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu strażak.jpg

  Dofinansowanie OSP w Gminie Zabłudów

  Jednostki będą mogły zakupić specjalistyczną odzież ochronną: ubrania ochronne, buty, rękawice strażackie, hełmy itp., ale też kupić drobny sprzęt ratowniczo - gaśniczy, służący do zapewnienia gotowości bojowej jednostek ochrony przeciwpożarowej

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu Klanza.jpg

  Punkt wsparcia dla rodzin

  W ramach projektu "Razem możemy więcej" w Zabłudowie, w budynku przychodni przy ul. A. Mickiewicza uruchomiony został Mobilny Punkt Wsparcia dla rodzin oraz Akademia Rodziców.
  Zainteresowani mieszkańcy otrzymają tu pomoc prawną i psychologiczną. Prowadzona jest także terapia rodzin.
  Zapraszamy do obejrzenia reportażu.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu image001.jpg

  Nabór wniosków w ramach LGD Puszcza Knyszyńska

  LGD Puszcza Knyszyńska zaprasza do składania wniosków na realizację projektów tworzących infrastrukturę związaną z ruchem turystycznym na obszarach cennych przyrodniczo.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu aktywna tablica.jpg

  Nowe interaktywne tablice w szkołach

  W ramach Rządowego Programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno - komunikacyjnych zakupione zostaną tablice interaktywne do szkół w Dobrzyniówce, Rafałówce i Białostoczku.

  Czytaj więcej
Powrót na początek strony