Apel o ograniczenie wizyt w Urzędzie

W związku eskalacją pandemii Covid 19 i dramatycznym wzrostem zakażeń, a także z uwagi na włączenie powiatu białostockiego, w tym Gminy Zabłudów do czerwonej strefy ponawiam apel do mieszkańców o ograniczenie wizyt w Urzędzie Miejskim w Zabłudowie.

Ilustracja do artykułu gmina.jpg
  • W sprawach bezwzględnie koniecznych i niecierpiących zwłoki (tj. wydawanie, składanie oraz odbieranie dokumentów), prosimy, by Interesanci kontaktowali się z Urzędem Miejskim w Zabłudowie jedynie poprzez biuro podawczepo wcześniejszym umówieniu się z pracownikiem merytorycznym. 
  • Wszelkie druki i wzory wniosków są udostępnione w biurze podawczym. Mieszkańcy mogą załatwiać sprawy telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem Cyfrowego Urzędu, platformy e PUAP. Wzory druków oraz wykaz numerów telefonów kontaktowych i adresów email do pracowników Urzędu znajduje się w serwisie internetowym zabludow.pl  i um.zabludow.wrotapodlasia.pl w zakładce „Urząd i Burmistrz”. 
  • Korespondencję do Urzędu proszę przekazywać za pośrednictwem wskazanych wyżej skrzynek elektronicznych, a w przypadku braku takiej możliwości, za pośrednictwem poczty tradycyjnej i skrzynki umieszczonej przy wejściu do holu Urzędu.
  • Niezbędne opłaty, w tym podatki, opłaty za gospodarowanie odpadami, faktury za pobór wody i odprowadzanie ścieków należy uiszczać na indywidualne konta bankowe wskazane w decyzjach, fakturach i informacjach o wysokości opłat.
  • Przypominam, że przy bezpośrednim kontakcie, obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa. O ile to możliwe proszę o stosowanie rękawiczek jednorazowych. 

Burmistrz
Adam Tomanek

Powrót na początek strony