Informacja dla klientów apteki w Zabłudowie

Informujemy, że zgodnie z wytycznymi, w stanie zagrożenia epidemiologicznego w aptece jednorazowo mogą przebywać maksymalnie dwie osoby- jedna przy każdym okienku. Pozostałe osoby oczekują przed wejściem do apteki. Przypominamy o obowiązującej zasadzie utrzymania przerw między oczekującymi min. 1 m.

Ilustracja do artykułu i-tdc-znak-apteka-rf004.jpg
Apteka w Zabłudowie na razie pracuje w niezmienionych godzinach to jest od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00, w soboty od 8:00 do 14:00. 

Aby przyśpieszyć pracę i skrócić czas oczekiwania bardzo prosimy aby osoby wchodzące do apteki miały naszykowane recepty lub wydruki informacyjne do e-recept. Osoby, które od lekarza otrzymały 4-cyfrowy kod dostępu muszą jednocześnie okazać w aptece numer PESEL pacjenta, któremu została wystawiona ta e-recepta - tylko wtedy apteka odczyta receptę.
PROSIMY ABY JESZCZE PRZED WEJŚCIEM DO APTEKI NASZYKOWAĆ "ZESTAW" : 

KOD DOSTĘPU + PESEL. 

Ze względu na trudną sytuację(długie oczekiwanie) oraz potencjalnie większe ryzyko w przebiegu choroby, prosimy rodziny i sąsiadów o wyręczanie starszych osób w zaopatrzeniu w leki. Jeśli macie Państwo możliwość nie zabierajcie też ze sobą dzieci.    

Z wyrazami szacunku. Anna Kownacka

 

Powrót na początek strony