Komunikat w sprawie sposobu załatwiania spraw w Urzędzie Miejskim w Zabłudowie, w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Osobiście załatwiane będą wyłącznie bardzo pilne, wymagające osobistego kontaktu sprawy, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się z właściwym pracownikiem Urzędu.

Ilustracja do artykułu images.jpg

KOMUNIKAT

Burmistrza Zabłudowa

z dnia 13 marca 2020r

w sprawie sposobu załatwiania spraw w Urzędzie Miejskim
w Zabłudowie, w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się
koronawirusa.

 

W związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa, w trosce o zdrowie Państwa oraz pracowników Urzędu, zostanie ograniczony bezpośredni kontakt Interesantów z pracownikami.

  1. Osobiście załatwiane będą wyłącznie bardzo pilne, wymagające osobistego kontaktu sprawy, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się z właściwym pracownikiem Urzędu.
  2. Zaleca się załatwianie spraw urzędowych poprzez kontakt zdalny:
  • telefonicznie, nr: 85 7188 100, 85 7188 122, 85 7188 189.
  • korespondencyjnie.

Pełny wykaz numerów kontaktowych oraz adresów e mail do pracowników Urzędu Miejskiego w Zabłudowie dostępny jest pod adresem www.zabludow.pl  http://um.zabludow.wrotapodlasia.pl  w zakładce „Urząd”.

  1. Niezbędne opłaty, w tym podatki należy uiszczać na indywidualne konto bankowe wskazane w decyzji podatku na 2020 rok.

O wszelkich zmianach będą Państwo informowani za pośrednictwem wskazanych wyżej stron internetowych profilu Facebook oraz tablic informacyjnych.

Zaleca się bezwzględne przestrzeganie zasad higieny, kwarantanny oraz wytycznych służb sanitarnych.

Ścisłe przestrzeganie zasad ograniczenia kontaktu będą pomocne w szybszym i skutecznym zwalczaniu epidemii.

 

Burmistrz

Adam Tomanek

Powrót na początek strony