Lista stron

 • parasol i napis: partner ekonomii społecznej.jpg

  Konkurs na wybór Partnera do projektu

  Przedmiotem konkursu jest wsparcie usług opiekuńczych dla osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu oraz usług asystenckich dla osób z niepełnosprawnościami.

  Czytaj więcej
 • Logo Środowiskowego Domu Samopomocy w Krynickich

  Środowiskowy Dom Samopomocy w Krynickich

  Uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy w Krynickich mogą zostać osoby, które ukończyły 18 rok życia i z powodu choroby psychicznej lub niepełnosprawności intelektualnej mają trudności w codziennym życiu, zamieszkujące terenie Gminy Zabłudów i okolic.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do programu "wspieraj seniora" skierowanego do osób po 70 roku zycia

  Wspieraj seniora

  Z programu mogą skorzystać osoby starsze po 70 roku życia. W szczególnych przypadkach pomoc może być udzielona osobie przed 70. życia.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu Kombaj do zajawki.jpg

  Konkurs „Żniwa mogą być bezpieczne – w obiektywie 2020”

  Idea jest prosta – trzeba nakręcić film o tematyce związanej z pracami żniwnymi, a szczególnie bezpieczeństwem w czasie tych prac. Regulamin wraz z formularzem zgłoszenia jest w załączeniu. Zachęcamy wszystkich do udziału. Autorzy najciekawszych filmów otrzymają nagrody rzeczowe.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu H-baner-new.png

  Segregacja śmieci z telefonem

  Jest już dostępna darmowa aplikacja Eco Harmonogram, która w prosty i przejrzysty sposób dostarcza wszystkich niezbędnych informacji potrzebnych do prawidłowego sortowania odpadów.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu _DSC5759.JPG

  Sprzedaż działek pod inwestycje

  Uzbrojone są w niezbędną infrastrukturę techniczną (asfaltowa droga dojazdowa, prąd, wodociąg, kanalizacja, kanał technologiczny, internet szerokopasmowy).

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu x0x0.jpg.pagespeed.ic.FYN47Da6Pa.jpg

  X Wspólne Zabłudowskie Kolędowanie - videorelacje

  Śpiewanie kolęd jest też jednym z najpiękniejszych zwyczajów bożonarodzeniowych. I aby tę wspaniałą tradycję podtrzymać, pracownicy Miejskiego Ośrodka Animacji Kultury w Zabłudowie zorganizowali już X Wspólne Zabłudowskie Kolędowanie. Zapraszamy do obejrzenia relacji z jubileuszowego X Wspólnego Zabłudowskiego Kolędowania, które odbyło się 12 stycznia 2020 r.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu jagodnik.jpg

  Wsparcie drobnego przetwórstwa w ramach rolniczego handlu detalicznego

  Wnioski można składać do ARMiR od 21.11.2019 do 20.12.12.2019 r.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu produktpolski-kampania-655.png

  Konsumencie, kupuj świadomie!

  Kupuj świadomie to akcja informacyjno – promocyjna przygotowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a dotycząca znakowania produktów. Warto je poznać by dokonywać świadomych wyborów podczas zakupów.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu fot.Przemek_Sejwa.jpg

  Lato w teatrze w Siedlisku Kultury Solniki 44

  W Siedlisku Kultury Solniki 44 już po raz trzeci odbędą się dwutygodniowe warsztaty artystyczne (22.07 – 4.08.2019 r.), realizowane w ramach ogólnopolskiego programu Lato w teatrze. Uczestnikami projektu będzie trzydziestoosobowa grupa dzieci i młodzieży z gminy Zabłudów.

  Czytaj więcej
Powrót na początek strony